EPtronics LD40W-12-C3330
Power Supply; AC-DC; 12V@3.33A; 90-305Vin; Encapsulated; LED Driver; 40W; PFC; LD Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码LD40W-12-C3330