EPtronics LP96W480-137-C0700-RD
Power Supply; AC-DC; 137V@0.7A; 277-480Vin; Encapsulated; LED Driver; 96W; PFC; LP Serie
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码LP96W480-137-C0700-RD