EPtronics LD50W-72-C0700
Power Supply; AC-DC; 72V@0.7A; 90-305V In; Encapsulated; LED Driver; 50W; PFC; LD Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码LD50W-72-C0700